O mnie

Zamyślony Marcin Perfunski zdjęcie profilowe

Autor zdjęcia: Przemysław Jurgiel-Żyła z bloga TATO.mobi

MARCIN PERFUŃSKI (ur. 8.11.1977). Jestem chyba dziennikarzem z powołania, skoro już w podstawówce założyłem, prowadziłem, pisałem i składałem samodzielnie szkolną gazetkę.

Przez kolejne kilkanaście lat przewędrowałem przez wszelakie redakcje, począwszy od prasy lokalnej, przez studio radiowe,agencję informacyjną, z ciągotami do telewizji, po koncern wydawniczy i bycie freelancerem. To ostatnie bardzo mi odpowiada.

Trochę kultury

Jestem samozwańczym krytykiem kulturalnym, od zawsze interesującym się muzyką, filmami i książkami (w tej kolejności), a od niedawna również innymi formami artystycznego wyrażania się.

Najlepszą rekomendację wystawiają mi moi znajomi, pytając: „Słyszałeś to… Widziałeś… Czytałeś? I co o tym myślisz?”. Moje zdanie jest dla nich ważne, więc może i dla Ciebie też?

Jeśli chcesz je poznać, wejdź na mój pierwszy blog:

www.ARENAKULTURY.blogspot.com

Znajdziesz tam teksty związane z kulturą, mediami i lifestylem.

EDIT: W grudniu 2014 roku działalność Areny Kultury została zawieszona. Nowe teksty o kulturze i mediach publikuję teraz na blogu

www.PanKulturalny.blox.pl

gdzie zostałem zaproszony przez ekipę Bloxa jako jeden z czołowych blogerów serwisu (tak przynajmniej mówili, jak mnie przekupywali…). Tematy lifestylowe zostawiam na superTATA.tv, ponieważ od kilku lat styl mojego życia jest związany niemal wyłącznie z wychowaniem dzieci. I tak będzie jeszcze przez kilka lat.

Sprawca wielu ciąż

Osiągnąłem wiele sukcesów zawodowych, ale wszystkie bledną wobec najważniejszego. Otóż otaczam się kobietami. I wciąż jest mi ich mało. Chodzi o to, że założyłem rodzinę. Ożeniłem się z fantastyczną dziewczyną – Anią. Na razie urodziło się nam pięć córek: Marysia, Zosia, Weronika, Klara i Dominika. Na razie…

Bądźmy w kontakcie

Daj lajka na Facebooku: